Skip to content

Automatizuota kokybės kontrolė

Mūsų pažangioji technologija, skirta brūkšninių kodų nuskaitymui, pakuočių svėrimui ir ženklinimui, padeda optimizuoti apskaitos kokybės kontrolę. Apskaitos kokybės kontrolė yra svarbus audito, efektyvumo stebėjimo ir klaidų prevencijos procesas.

Barkodų skenavimas rankiniu būdu tai lėtas, daug darbo reikalaujantis procesas, kuris gali būti atliktas neteisingai, dėl praleistų produktų, sumaišytų pakuočių ir neteisingai nukreiptų palečių. Tokios klaidos gali sukelti rimtų padarinių, pvz. pelno nuostoliai, gautos baudos arba net iškeltos teisinės bylos.

Su šia technologija operatoriai, pradėjus darbą su neteisinga pakuote, gauna klaidą apie neatitikimą ir negali tęsti darbo neištaisius klaidos. Krautuvų vairuotojams daugiau nereikia skenuoti pakuočių rankiniu būdu, jie gali gauti tiesioginį grįžtamąjį ryšį, kad produktas ir paletės išsiųsti į reikiamą sunkvežimį. Siuntos gali greičiau išvykti iš sandėlių.

Jei per dieną išsiunčiama 5-10 sunkvežimių, mūsų sistema atsiperka per vienerius metus, sutaupant 25 minutes krovos laiko vienam sunkvežimiui.

Sprendžiamos problemos

✔  Operacinių išlaidų mažinimas

✔  Prekių pristatymo greičio ir tikslumo užtikrinimas

✔  Integracija su gamybos apskaita

✔  Įmonės vidaus kontrolės sistema

✔  Pakuočių identifikavimo lankstumas

✔  Paprastesnė ir greitesnė inventorizacija

Veikimo principas

Produktų nuskaitymas

Pramoninė vaizdo kamera nuskaito vienmačius 1D, dvimačius 2D kodus ir RFID kodus. Surinkta informacija perduodama į valdiklį.

Pakuotės ženklinimas

Pakuotės brūkšninis kodas susiejamas su jos svoriu ir per valdiklį siunčiamas į serverį tolimesnei apskaitai. Po duomenų nuskaitymo Print and Apply įrenginiu suformuojama ir priklijuojama etiketė.

Apskaitos procesų automatizavimas

Duomenys automatiškai suvedami į apskaitos sistemą (palaikomos sąsajos: Database, Rest API, Mqtt, AWS IOT ir Azure IOT).

Gaunamos naudos

Greitis ir efektyvumas

Automatizuotos sistemos yra ženkliai našesnės nei rankinis darbas.

Mažesnė klaidų tikimybė

Gamybos automatizavimas sumažina žmogiškų klaidų tikimybę, kuri gali kilti dėl nuovargio ar monotoniško darbo.

Stabilumas ir pastovumas

Kokybės patikros optimizavimas užtikrina nuolatinį standartų laikymąsi, nes jos programinė įranga veikia pagal nustatytus parametrus.