Skip to content

Automatizuota gamybos apskaita

Rankinė gamybos apskaita, naudojant brūkšninių kodų skaitytuvus, dažnai užtrunka ir yra linkusi į klaidas. Mūsų automatizuota sistema skenuoja kodus ir priskiria informaciją gaminiams be žmogaus įsikišimo. Tai pagerina atsekamumą ir logistiką, sumažina klaidų riziką, pagreitina krovimo procesą ir didina operacijų efektyvumą. Automatiniai skeneriai užtikrina, kad klientai gautų tik užsakytas prekes, sumažindami klaidų ir kompensacijų poreikį.

Veikimo principas

Automatiniai skeneriai ir kita reikalinga įranga įdiegiami ant konvejerių, kad nuolat būtų stebima ir registruojama gaminių judėjimo informacija. Automatiškai nuskaitoma etiketė su barkodu. Tikrinama, ar duomenys sutampa pagal: datą, laiką, serijinį numerį. Pagal poreikį produkcijai priskiriami reikalingi duomenys, kurie susiejami su gaminio kodu (data, laikas, svoris, unikalus serijinis numeris ir kt.).

Automatiniai skeneriai ir kita reikalinga įranga įdiegiami krovimo rampose, kad nuolat būtų stebima ir registruojama gaminių išsiuntimo informacija. Veikimas yra panašaus principo, tai yra automatiškai nuskaitoma etiketė ir patikrinami reikalingi produkcijos duomenys, tokie kaip data, laikas, serijos numeris.

Sprendžiamos problemos

Atsekamumas

Skeneriai leidžia tiksliai sekti produktus nuo žaliavų iki pagamintos produkcijos. Jie ypač naudingi siekiant tvarkyti išsamius gamybos partijų įrašus ir užtikrinti atitiktį teisės aktų reikalavimams. Atsekamumas taip pat yra svarbus siekiant nustatyti produktų kilmę ir istoriją. Tai ypač svarbu pramonės šakose, kuriose dėl gaminių grąžinimo ar kokybės problemų gali kilti rimtų padarinių (pvz. maisto ar farmacijos). Patobulintas atsekamumas taip pat padeda stiprinti klientų ir reguliavimo institucijų pasitikėjimą.

Efektyvumas

Skeneriai gerokai padidina veiklos efektyvumą, nes automatizuoja duomenų rinkimą ir sumažina rankų darbo sąnaudas. Tai pagreitina įvairius procesus, pavyzdžiui, atsargų skaičiavimą, produktų tikrinimą ir stebėjimą. Skenerių teikiami duomenys realiuoju laiku leidžia greičiau priimti sprendimus ir nedelsiant imtis veiksmų sprendžiant problemas.

Suderinamumas su ERP

Sistema yra suderinama su įvairiomis ERP (Enterprise Resource Planning) sistemomis, užtikrinant sklandų duomenų integravimą ir valdymą, sumažinant gamybos apskaitos ir logistikos resurso poreikį. Turint daugybę automatikos programinės įrangos ir suderinamos aparatinės įrangos, nesunku rasti jūsų naudojimo atvejui tinkamą derinį. Įdiegus automatizavimą užtikrinama, kad visi svarbiausi duomenys būtų fiksuojami laiku ir ten, kur jų reikia.

Žmogiškos klaidos

Atliekant šį procesą rankiniu būdu neišvengiamos žmogiškos klaidos, dėl kurių klientai gauna sumaišytas, bet realybėje neužsakytas prekes, o tiekėjas priverstas mokėti baudas. Taip pat rankinis dokumentų tikrinimas ir pildymas lėtina krovimo procesą.

Įdiegti sprendimai

VIČI
QR kodų skenavimas, atvaizdavimas ir apskaita
Birštono vandenys
Krovimo rampos QR kodų skenavimas ir apskaita
RASA
Pagamintos produkcijos apskaita ant konvejerio
OHO!
Automatizuotas produktų kodų tikrinimas ir kontrolė

Kviečiame susisiekti

Fixed scanner
Norėdami gauti išsamią informaciją apie sistemos investicijų grąžą ir individualų kainos pasiūlymą, susisiekite su mumis telefonu arba užpildykite užklausos formą.
Fixed scanner