Skip to content

Apie mus

Įmonė „Pramoninis Dažnis”, įkurta 2017 m. kaip automatikos komponentų tiekėjas, perėjo reikšmingą transformaciją, kurios metu išsiplėtė mūsų misija ir tikslai. Laikui bėgant, pagrindinis mūsų tikslas tapo teikti išskirtinius automatizavimo sprendimus gamybos sektoriuje, siekiant padidinti klientų produktyvumą ir efektyvumą. Dabar mūsų veikla apima ne tik pramoninių automatizuotų sistemų ir komponentų priežiūrą bei restauravimą, bet ir individualių, pritaikytų automatizavimo sprendimų kūrimą. Šie sprendimai skirti gamybos procesų optimizavimui, kaštų mažinimui bei efektyvumui didinti, kas suteikia mūsų klientams konkurencinį pranašumą.

Be gamybos sektoriaus, „Pramoninis Dažnis” taip pat prisidėjo prie šiuolaikinių automatizavimo sprendimų integravimo įvairiose srityse, tokiose kaip sveikatos apsaugos įstaigos ir praėjimo kontrolės sistemos, kurie tapo ypač aktualūs pandemijos metu. Šie sprendimai leido ne tik efektyvinti įvairių įstaigų veiklą, bet ir užtikrinti aukštesnį saugumo lygį.

Mūsų komanda – tai aukštos kvalifikacijos specialistai, pasirengę įgyvendinti net pačius sudėtingiausius projektus ir užtikrinti jūsų įmonės veiklos tobulėjimą. „Pramoninis Dažnis” – jūsų patikimas partneris inovatyvių automatizavimo sprendimų srityje.

Vertybės

Individualus dėmesys

Atviras bendravimas su klientais leidžia mums kurti sprendimus, kurie tiksliai atitinka jūsų lūkesčius ir verslo tikslus. Mes vertiname ilgalaikius santykius ir esame įsipareigoję užtikrinti, kad kiekvienas projektas būtų atliktas aukščiausiais standartais, atsižvelgiant į jūsų viziją ir ambicijas.

Kokybė

Mūsų įmonės pagrindas – aukštos kokybės projektų įgyvendinimas. Užtikriname, kad kiekvienas projektas būtų įgyvendinamas efektyviai, atitiktų aukščiausius pramonės standartus ir svarbiausia – kad klientui nereikėtų mokėti kelis kartus už tą pačią paslaugą dėl nepakankamos kokybės ar netikėtų gedimų.

Lankstumas

Mūsų gebėjimas prisitaikyti prie kintančių situacijų, ieškoti kūrybinių kompromisų ir teikti pritaikytus sprendimus yra tai, kas mus išskiria rinkoje. Mes suprantame, kad kiekvienas projektas yra unikalus.

 

 

Įmonės vadovas Tautvydas pažymi, kad bendrovės esminė vertybė yra pastovus tobulėjimas ir klientų aptarnavimas. Dėl šios priežasties, jis nuolat ieško naujų metodų įmonės plėtrai, vertės kūrimui, kad užtikrintų aukščiausios kokybės klientų patirtį.

Įmonės vadovas Tautvydas pažymi, kad bendrovės esminė vertybė yra pastovus tobulėjimas ir klientų aptarnavimas. 

Dėl šios priežasties, jis nuolat ieško naujų metodų įmonės plėtrai, vertės kūrimui, kad užtikrintų aukščiausios kokybės klientų patirtį.