Skip to content

Paslaugos

Gamybos automatizavimas

Automatizavimas pramonės sektoriuje suteikia galimybę efektyviau koordinuoti ir valdyti veiklas, gerinant bendrą organizacijos  efektyvumą. Automatizavimas leidžia vykdyti procesus greičiau, tiksliau, sumažinti darbuotojų atlygimų išlaidas bei padidinti saugumą. Jis suteikia galimybę nuolat stebėti ir valdyti gamybos procesus, užtikrinant nuoseklų ir kokybišką gaminių tiekimą. 

Automatizuota kokybės kontrolė

Ši technologija skirta brūkšninių kodų nuskaitymui, pakuočių svėrimui ir ženklinimui. Ji ne tik sumažina operacines išlaidas ir padidina prekių pristatymo tikslumą, bet ir suteikia greitą ir efektyvų būdą integruoti automatizuotą gamybos apskaitą. Tai užtikrina mažesnę klaidų tikimybę, didina stabilumą ir greitį bei paverčia apskaitos procesus našesniais. 

Automatikos komponentai

Mūsų paslaugos apima įvairių gamintojų dažnio keitiklių, minkštų paleidėjų, HMI valdymo pultų, daviklių, PLC ir kitų valdymo komponentų tiekimą. Jei senas įrengimas sugedo ir pramoninė automatika nebegaminama, galime greitai pasiūlyti nebegaminamų automatikos komponentų tiekimo sprendimą.