Skip to content

Pristatymo ir grąžinimo sąlygos

Prekes pristatome per VENIPAK kurjerių tarnybą ir atsiėmimo punktus. Prekės pristatomos per maždaug 2 savaites nuo pinigų gavimo. Jei prekės tuo metu nėra sandėlyje, prekės pristatymas gali papildomai užtrukti iki 5 d.d. Jei pristatymo laikas pasikeistų, mes būtinai Jus informuosime.

Prašome nurodyti adresą, kuriuo būnate darbo dienos metu t.y. nuo 8.00 iki 17.00

Už prekes galite atsiskaityti:

  • bankiniu pavedimu;
  • mokėti grynais kurjeriui.

Norėdami grąžinti prekes, kreipkitės elektroniniu paštu info@daznis.lt nurodydami užsakymo numerį, prekės kodą, pavadinimą, kiekį, bei priežastį dėl ko grąžinate prekes. Mes su jumis susisieksime per 1-2 darbo dienas ir suderinsime prekių grąžinimą.

Prekės gražinamos, jei jos nepraradusios prekinės išvaizdos, su originalia pakuote, nenaudotos. Prekės grąžinimo išlaidas padengia pats pirkėjas ir mokestis už vežėją negrąžinamas.

Jūsų pinigus grąžinsime per 15 d.d.  nuo grąžintinos prekės gavimo.

Nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygos

Jei prekė grąžinama dėl joje esančių defektų, visas išlaidas padengs pardavėjas. Galėsite patys grąžinti Jums nurodytu adresu arba grąžinimu pasirūpinsime patys.

Norėdami grąžinti prekes, elektroniniu paštu info@daznis.lt atsiųskite užsakymo numerį, prekės kodą, pavadinimą, kiekį, grąžinimo priežastį.

Mes jums atsiųsime grąžinimo dokumentą, kurį turėsite pridėti prie grąžinamų prekių.

Nekokybiškas prekes mes galime pakeisti kokybiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus už prekes pinigus.

Pinigus už prekes grąžinsime per 15 d.d. nuo grąžintinos prekės gavimo.

Asmens duomenų tvarkymas

1. Pirkėjas pateikdamas Užsakymą Pardavėjui turi pateikti asmens duomenis, kuriais Pardavėjas gali identifikuoti Pirkėją, pristatyti Užsakymą, susisiekti prireikus papildomos informacijos.

2. Pirkėjas pateikdamas Užsakymą sutinka, kad jo nurodytais elektroninio pašto adresu ir telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, kurie būtini Prekių užsakymui įvykdyti.

3. Pardavėjas patvirtina, jog Pirkėjo nurodyti asmens duomenys bus tvarkomi tik dėl prekių pirkimo iš Pardavėjo. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius Prekių pristatymo ar kitas, su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktų numatyta tvarka.

4. Asmens duomenys, kuriuos Pirkėjas naudoja atlikdamas pavedimus iš savo kreditinių ar debetinių sąskaitų Pardavėjui bankinėse sistemose, yra tvarkomi saugiai, naudojant saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatus. Visą atsakomybę už šiuos asmens duomenis neša bankai, kuriais naudojasi Pirkėjas.

5. Pirkėjas kaip duomenų subjektas turi teisę gauti informaciją, kaip tvarkomi jo asmens duomenys, juos koreguoti, panaikinti ar nesutikti, kad jie būtų tvarkomi.

6. Bet kokį prašymą ar nurodymą, susijusį su asmens duomenų tvarkymu, Pirkėjas turi pateikti Pardavėjui raštu..

7. Pirkėjui nesutinkant su šiame Taisyklių skyriuje nurodytomis Asmens duomenų apsaugos nuostatomis, Pirkėjas praranda teisę naudotis El. parduotuvės teikiamomis paslaugomis

Kokybiškų prekių grąžinimo sąlygos

Jeigu Jūs esate nepatenkinti įsigytomis prekėmis, jas galite mums grąžinti per 7 darbo dienas nuo jų pristatymo dienos.

Norėdami grąžinti prekes, kreipkitės elektroniniu paštu info@daznis.lt nurodydami užsakymo numerį, prekės kodą, pavadinimą, kiekį, bei priežastį dėl ko grąžinate prekes. Mes su jumis susisieksime per 1-2 darbo dienas ir suderinsime prekių grąžinimą.

Prekės gražinamos, jei jos nepraradusios prekinės išvaizdos, su originalia pakuote, nenaudotos. Prekės grąžinimo išlaidas padengia pats pirkėjas ir mokestis už vežėją negrąžinamas.

Jūsų pinigus grąžinsime per 15 d.d. nuo grąžintinos prekės gavimo.