Skip to content

Apie gamintojus

Siemens

Siemens tai yra tarptautinė Vokietijos inžinerijos kompanija. Įmonė įkurta 1847 metais, jos pagrindiniai padaliniai yra Berlyne ir Miunchene. Siemens ir jos dukterinės įmonėse dirba apie 372,000 tūkstančių darbuotojų visame pasaulyje, o bendrosios pajamos rementis 2017 metų duomenimis- apie 83 milijardurdai eurų.

Bendrovė „Siemens” Lietuva, buvo įkurta 1995 metais.

ABB

ABB yra novatoriškas technologijų lyderė, nes glaudžiai bendradarbiauja su komunalinių paslaugų, pramonės, transportavimo klientais iš maždaug 100 šalių. Tai yra robotų ir pavarų, pramonės automatizavimo ir elektros tinklų novatoriškų technologijų lyderė, aptarnaujanti energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovus visame pasaulyje. Tęsdama daugiau nei 125 metų siekiančią inovacijų istoriją, šiandien ABB kuria skaitmeninę pramonės ateitį ir žengia energetikos bei ketvirtosios pramonės revoliucijų priekyje. ABB dirba apie 132.000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių.

UAB “ABB” Lietuva įregistruota 1992 metais.

Pepperl+Fuchs

Pepperl+Fuchs buvo įkurta Walter’io Pepperl’o ir Ludwig’o Fuchs’o 1945 metais kaip radijo taisykla. Jau 1948 pradėjo gaminti įvairius elektronikos komponentus, kol galiausiai sukūrė pirmąjį padėties jutiklį 1958 metais ir pirmąjį tranzistorinį stiprintuvą su saugos grandine.
Nuo pat įsikūrimo, Pepperl+Fuchs palaipsniui tapo lyderiaujančiu pramonei skirtų jutiklių- saugos ir apsaugos įrenginių nuo sprogimų, gamintoju. Pagrindinis tikslas yra suderinti naujausius sprendimus su visapusišku aptarnavimu, taip palengvinant kliento darbą.
PEPPERL + FUCHS didina plėtra tokiose srityse kaip: jutimo technologija, vidinės saugos ir apsaugos nuo sprogimo technologijas. Dabar įmonė turi beveik 5600 darbuotojų visame pasaulyje, daugiau nei 80 užsienio dukterinių šešiuose žemynuose, gamyba vyksta: Vokietijoje, JAV, Singapūre, Vengrijoje, Kinijoje, Indonezijoje ir Vietname.

Sick

SICK yra viena iš pirmaujančių automatikos sprendimų gamintojų pasaulyje. Kompanija, įkurta 1946 m., turi beveik 50 dukterinių įmonių įvairiose pasaulio šalyse, o šiuo metu bendrovėje dirba daugiau nei 5800 darbuotojų. 
SICK gamina pramoninius jutiklius, skirtus pramoninei automatikai, matavimo ir analizės stebėsenai skirtus elementus. Kitaip tariant, jų gaminami jutikliai yra naudojami ten, kur proceso koregavimui naudojami sensoriai. Sensorių panaudojimo sritys yra nuo pramonės įrenginių procesų stebėjimo, apsauginių zonų ir vaizdo atpažinimo iki oro sąlygų matavimo. Gamybos, prekybos, logistikos patikimumui ir analizei užtikrinti, procesas gali būti racionalizuotas objektų identifikavimo, tokių kaip brūkšninių kodų skaitytuvai, naudojimu.
Bendrovė yra ypač gerai žinomas dėl savo lazerinių skenerių, naudojami, objektų apsaugoje, uostuose ir robotikos srityse.
SICK pramoniniai sensoriai bei kiti taikomieji sprendimai padeda sukurti pagrindą patikimai ir veiksmingai procesų kontrolei, apsaugoti žmones nuo nelaimingų atsitikimų bei išvengti žalos aplinkai.

IFM

Nuo pat įkūrimo 1969 m. ifm vystė, gamino ir pardavinėjo pramoninius jutiklius, valdiklius ir automatikos sistemas visame pasaulyje. Ifm grupėje dirba daugiau nei 5,000 darbuotojų 70-yje šalių, viena iš lyderių pramonės srityje pasaulyje. Ifm suderina tarptautinę veiklą ir inovatyvumą su vidutinio dydžio augančios įmonių grupės lankstumu bei artimu bendradarbiavimu su klientais.
fm sėkmės pagrindinis faktorius visada buvo žmonės. Pardavimų ir aptarnavimo komanda iš 1,300 darbuotojų  aptarnauja klientus visame pasaulyje. Ekspertai, dirbantys regionuose, žino vietines sąlygas ir suteikia individualų palaikymą. Daugiau nei 600 žmonių tyrimų ir vystymo departamente dirba glaudžiai bendradarbiaudami su klientais, taip pat tyrimų institutais ir universitetais tam, kad kurtų sprendimus ateičiai. Šio darbo rezultatas – daugiau nei 600 patentų ir 70 naujų paraiškų 2013 metais.
Ifm taiko aukštos kokybės standartą “Pagaminta Vokietijoje”. Ifm glaudžiai susijęs su Vokietija, kur vyksta gamyba. Pagrindinė kompanijos būstinė yra Esene, o vystymo bei gamybos veikla – Konstancos regione, kur sukuriama ir pagaminama apie 88 procentus viso ifm produktų asortimento. 
ifm išskirtinai didelis produktų asortimentas ne tik patenkina visus santykinai standartinius poreikius, bet ir individualius specifinius poreikius. Be padėties ir proceso jutiklių siūlomi jutikliai judesio valdymui ir saugumo technikai, taip pat pramoninės vaizdų, ryšio, atpažinimo sistemos ir įranga mobilioms mašinoms.

Mean Well

Mean Well – bendrovė gamina maitinimo šaltinius. Ji buvo įkurta 1982 metais Taivane. Gamybos spektrą apiema: AC sistemų ir avarinio elektros energijos tiekimo ir elektros tiekimo naudojami pramoninės automatikos, telekomunikacijų ir apšvietimo šviesos diodai.

 „Aukščiausios kokybės užtikrinimas ir klientų pasitenkinimas” yra pagrindinis šios kompanijos tikslas. Pramonėje svarbu turėti kokybišką ir ilgaamžišką  produktą, kuris ne tik būtų funkcionalus, bet ir turėtų prieinamą kainą. Koks tai bebūtų „Mean Well” kompanijos gaminys, prieš išeidamas į masinę gamyba, jis yra ilgai projektuojamas, bandomas ir tik praėjus visus kokybės testus išleidžiamas į rinką. Kompanija turi daugiau kaip 20 metų darbo patirtį ir toliau investuoja į naujus išradimus. Neseniai įdiegta pažangi kompiuterizuota valdymo sistema leido padidinti darbo našumą administruojant pardavimus ir pirkimus, gamybos valdymą, tiekimą bei klientų aptarnavimą.

„Mean Well” jau pelnė gerą reputacija, kuri remiasi aukštos kokybės maitinimo šaltinių gamyba ir jų konkurencinga kaina. Per paskutinius metus,  „Mean Well” maitinimo šaltinių pardavimai išaugo 28%. Visame pasaulyje yra per 100 atstovybių ir partnerių, o jų produkciją naudoja milijonai klientų.

„Mean Well” turi apytiksliai 2,500 standartinių modelių, kurie plačiai naudojami pramoninės automatikos, komunikacijos, medicinos bei biuro automatizavimo srityse.

Keyence

KEYENCE, yra viena iš pirmaujančių tiekėjų daviklių ir matavimo prietaisų srityje. Gamyklos veikla apima kurybos ir gamybos procesus novatoriškiems ir patikimiems produktams, kurie atitinka kiekvieno kliento keliamus reikalavimus.
KEYENCE asortimente yra dalis gamybos ir mokslinių tyrimų procesus įvairiose pramonės šakose, įskaitant elektronikos, puslaidininkių, automobilių, maisto ir pakuočių, biotechnologijų ir farmacijos pramonės šakų įvairovė.
KEYENCE produktai:

 • Jutikliai, matavimo prietaisai,
 • Įrengimų stebėjimo sistemos,
 • Valdymo / matavimo prietaisai,
 • Analizės įtaisai, skirti moksliniams tyrimams ir taikomajai veiklai,
 • Verslo informacinių technologijų įrenginiai,
 • Taikomoji programinė įranga.

Vega

VEGA“ yra tarptautinis gamintojas- lygio jutiklių, slėgio pramonės gamybos procesų matavime. 
„Vega“ veikia daugiau nei 80 šalių per savo dukterines įmones ir platinimo partnerių ir dirba daugiau nei 1200 darbuotojų, 600 iš jų visame pasaulyje savo būstinėje Schiltach’o. 
Daugiau nei 70 pasaulio šalių VEGA aktyviai atstovaujama daugelio dukterinių bendrovių ir pardavimų partnerių. Vien tik Europoje VEGA atstovaujama 34 šalyse, Šiaurės ir Pietų Amerikoje – 10 šalių, Afrikoje, Azijoje ir Australijoje – 36 šalyse.
VEGA – patikimas partneris visiems tiek iš techninės, tiek iš komercinės pusės. VEGA jutikliai veikia patikimai ir tiksliai labai skirtingomis ir sudėtingomis sąlygomis, pavyzdžiui, naftos, chemijos ir farmacijos pramonėje, maisto perdirbimo ir geriamojo vandens valymo, nuotekų valymo įrenginiuose, sąvartynuose, kasyboje ir elektros energijos gamyboje, ant gręžimo platformų, laivų ir net lėktuvų. 
1997 m. VEGA pristatė pirmuosius dvilaidinius radarinius jutiklius pasaulyje. 
2004 metais VEGA pristatė pirmąjį radarinį jutiklį, specialiai sukurtą lygio matavimui birioms medžiagoms. Patikimas lygio matavimas garantuotas net ir sunkiausiomis proceso sąlygomis. VEGA nustatė naujus standartus birių kietųjų dalelių matavimui.

Yaskawa

YASKAWA yra japonų gamintojas-servo pavarų, servo valdiklių, AC motorinių valdiklių, jungiklių ir pramoninių robotų. Jų pramoniniai robotai „MOTOMAN“ yra naudojami suvirinimo, pakavimo, surinkimo, dangos, pjovimo, medžiagų tvarkymo ir bendrojo automatizavimo darbuose.
YASKAWA produktai – tai kokybė kurį padeda sparčiai plėtotis ir tobulėti įmonėms. Novatoriški produktai prisitaikantys ir siūlantys naujausias technologijas automatizavimo ir robotizavimo srityse. Remiantis ilgaamžia patirtimi ir išpuoselėtomis žiniomis apie darbo sąlygas ir įvairiausių pramonės šakų reikalavimus, Yaskawa siūlo novatoriškus ir patikimus sprendimus gerinančius proceso efektyvumą. Yaskawa gaminiai išsiskiria savo ilgaamžiškumu, produktų aptarnavimo kokybe. Įmonės tikslas – tiekti produktus kurie užtikrintų saugumą ir nepertraukiamą gamybą.

Wika

„WIKA“ yra vokiečių gamintojas, kuris gamina daugiausia slėginius ir temperatūros matavimo technologijas. Bendrovė būstinė ir pagrindinis gamykla yra įsikūrusi Žemutinės Frankonijos Klingenberg. WIKA- daugiau nei matavimo prietaisus tiekianti kompanija, tai patikimas partneris, kuris gali pasiūlyti kiekvienam prieinamus sprendimus. WIKA kompanijoje dirba daugiau nei 4694 darbuotojai. Nuolatinis tobulinimas ir modernios technologijos taikymas gamyboje yra geriausias kokybės, lankstumo ir patikimumo įrodymas. Ir galiausiai, daugiau nei 30 mln. kokybiškų produkcijos vienetų parduodama metai po metų, daugiau nei 100 šalių. Tai reiškia, jog visame pasaulyje naudojama daugiau nei 300 mln. „WIKA“ kompanijos slėgio ir temperatūros matavimo prietaisų.

Weintek

Weintek gamina ekranas su ryškiomis spalvomis, greitus, ir platus sąrašas valdiklių yra tik keletas iš Weintek HMI produktų savybių. Weintek naudoja savo turtingą patirtį, kaip HMI specialistai ir nustato HMI gaminių standartus su state-of-art technologijos, efektyvi gamyba, sąžiningas ir kruopštaus patikrinimas, tai lemia labiausiai naudojamas HMI paneles pasaulyje.

Weintek pristatė du 16: 9 widescreen full color HMI modelius 2009, MT8070iH (7 “) ir MT8100i (10”), naujieji modeliai netrukus lėmė rinkos tendenciją. Prieš tai daugumos konkurentų sutelktas į 5,7 “pilkieji atspalviai ir 10,4” 256 spalvų modelių. Veikia su labiausiai intuityvia ir funkciškai turtinga EasyBuilder8000 programinę įrangą, MT8070iH ir MT8100i buvo išskirtinai konkurencingas. Todėl, per 5 metus, Weintek produktas buvo geriausiai parduodamas HMI visame pasaulyje, o 7 “ir 10” 16: 9 jutikliniai ekranai tapo į pramonės standartai.

Būdami geriausiais, Weintek niekada nustoja nustatynėti didesnius tikslus. Per pastaruosius 5 metus, mūsų tyrimų ir plėtros komanda išaugo tris kartus. 2013, Weintek pristatė naujos kartos 7 “ir 10” modeliai, MT8070iE ir MT8100iE. IE serija yra visiškai suderinama su jo pirmtaku, i serija. 

Siekiant užtikrinti kokybę vartotojams, Weintek nuolat dirba kaupia R&D patirtį ir plėtoja patentuotų produktų gamą, bet taip pat investuoja į labai pažangių technologijų testavimo įranga. 

Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric- tarptautinis elektronikos ir elektronikos įrangos gamybos įmonė, įsikūrusi Tokijuje, Japonijoje. Mitsubishi Electrics yra viena iš pagrindinių Mitsubishi įmonės atšakų. Korporacija buvo įkurta 1921 sausio 15 d.
Mitsubishi Electrics įmonės tikslas yra aiškus – taikant modernias technologijas prisidėti prie visuomenės gerovės ir pagerinti gyvenimo kokybę visame pasaulyje. Įmonė kuria šviesesnę ateitį per inovacinius sprendimus ir norinti užtikrinti tvarkingesnį pasaulį. Norint pasiekti šį tikslą, įmonė toliau tobulina savo plataus masto produktus, paslaugas ir verslo veiklą, kad padėtų pakeisti planetos aplinką, kuo geriau. Pasaulyje tampa pirmaujanti ekologiška įmonė, nes tai yra mūsų ateitis, ir tai yra svarbiausia kuriant ekologiškesnį rytojų.

YOKOGAWA

YOKOGAWA“ viena iš lyderiaujančių Japonijos kompanijų pasaulyje, kuria gamybos kontrolės sistemas, bandymų ir matavimo priemones, slėgio daviklius, srauto matuoklius, deguonies analizatorius, magistrales priemones, gamina vyldymo sistemų ir pažangiųjų procesų valdymo.

 „YOKOGAWA“  korporacija buvo įsteigta 1915 m rugsėjo 1 d. Japonijoje.  Pasaulyje šiuo metu veikia 84 šios kompanijos atstovybės, kuriose dirba apie 20 000 darbuotojų.  2006 metų „YOKOGAWA“  apyvarta siekė beveik 433 milijardus Japonijos jenų.

„YOKOGAWA“ tiekia savo matavimo bei kontrolės prietaisus praktiškai visoms pramonės šakoms:

 • naftos ir dujų gavyba;
 • perdirbimas;
 • chemijos pramonė;
 • energetika;
 • farmacija;
 • maisto ir gėrimų pramonė;
 • poieriaus pramonė;
 • geležies ir plieno perdirbimo pramonė;
 • metalo gavyba;
 • cemento pramonė;
 • stiklo pramonė;
 • vandens ir nuotekų pramonė;
 • aplinkosauga.

OMRON

OMRON yra japonų elektronikos kompanija, kurios pagrindinis padalinys yra Kijote mieste, Japonijoje. „Omron“ įsteigė 1933 m. Kazuma Tateishi, o 1948 m. Bendrovė kilęs į Kioto srityje vadinamas “Omuro”, iš kurio buvo gauta pavadinimas “Omron”. Iki 1990 m. Korporacija buvo žinoma kaip Omron Tateishi Electronics.

Hitachi

„Hitachi“ yra tarptautinė įmonė, įsikūrusi Tokijuje, Japonijoje. Jį 1910 metais įkūrė Namihei Odaira. Ši įmonė savo palikimą pradėjo statydama indukcinius variklius vario kasybai. Dabar „Hitachi“ įmonių grupėje dirba  daugiau nei 290 000 darbuotojų iš viso pasaulio.

Krepšelis
 • No products in the cart.